• تلفن 041-4115
  • ایمیل info@Drtechnic.com

مزایای رادیاتور بوتان

  • مزایای رادیاتور بوتان

    مزایای رادیاتور بوتان

مزایای رادیاتور بوتان

مزایای رادیاتور بوتان

توان بالای حرارتی، ایمنی مطلوب و قابلیت هماهنگ‌سازی با دکوراسیون محیط، ویژگی‌های اساسی یک محصول صنعت گرمایشی به شمار می‌رود و تمام این مزایا در رادیاتورهای آلومینیومی «بوتان» گرد آمده است.

ببهره‌وری انرژی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای یک محصول گرمایشی بوده و رادیاتورهای آلومینیومی «بوتان» در سه مدل مختلف ( ۱۵۷، ۱۵۶ و ۱۵۴ کیلوکالری) دارای بالاترین توان حرارتی را در هر پره است. این ویژگی موجب می‌شود تا با تعداد پره کمتری گرمای مورد نیاز منزل تامین شود.

تعداد کمتر پره‌های رادیاتور علاوه بر کاهش هزینه خرید مشتری، موجب صرفه‌جویی در فضای اشغال شده توسط رادیاتور در منزل می‌شود؛ به این ترتیب دارندگان رادیاتور بوتان می‌توانند استفاده مفیدتری از فضای منزل خود داشته باشند.

علاوه براین، برای ثبات رنگ و زیبایی، برترین کیفیت پوشش رنگ با به‌کارگیری رنگ مایع ED علاوه بر رنگ اپوکسی – پلی‌استر هیبرید پودری در رادیاتورهای آلومینیومی «بوتان» مورد استفاده قرار گرفته است. این پوشش ویژه موجب حفظ کیفیت رنگ رادیاتور تا سال‌های طولانی پس از شروع استفاده است.

مزایای رادیاتور بوتان نسبت به موارد مشابه

از دیگر مزایای رادیاتورهای آلومینیومی «بوتان» نسبت به محصولات مشابه می توان به بالاترین مقاومت در برابر خوردگی، حداقل هواگیری به دلیل پوشش محافظ داخلی، ترازبندی ۱۰۰درصد تمام پره‌ها به دلیل تولید رباتیک، سهولت و سرعت نصب، تنوع در مدل و تعداد پره‌ها و قابلیت کارکرد با انواع سیستم‌های گرمایشی را برشمرد.

با توجه به حساسیت روز افزون متقاضیان محصولات گرمایشی نسبت به ایمنی این محصولات، این رادیاتورهای آلومینیومی جزو ایمن ترین وسایل گرمایشی محسوب می‌شود چرا که نسبت به دیگر سیله پرتقاضا یعنی بخاری‌های گازی، به دلیل عدم وجود اتصالات گاز و عدم نیاز به دودکش جهت خروج گازهای احتراق، از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است.مزایای رادیاتور بوتان

همچنین عدم استفاده از ماده سرطان‌زای آزبست در واشرها و تست ۱۰۰درصد نشتی رادیاتورها قبل از ارائه به بازار، ایمنی رادیاتورهای آلومینیومی «بوتان» را دوچندان کرده است.

رادیاتورهای آلومینیومی «بوتان» جزو محصولات صادراتی کشور بوده و علاوه بر کشورهای همسایه به بازارهای اروپایی نیز صادر می‌شود.مزایای رادیاتور بوتان

این محصول به عنوان یک محصول ایرانی‌، اولین و تنها دارنده نشان کیفیت CE اروپا برای تمام مدل‌ها بوده و استاندارد ملی ایران، استاندارد OHSAS ۱۸۰۰۱ و استاندارد ۹۰۰۱ISO را نیز کسب کرده است.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of